Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Több egykori és jelenlegi akadémistánk is szerepet kapott a különböző korosztályos válogatottakban, Lovász Emma és Sós Máté góllal járult hozzá csapata sikeréhez - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Válogatott:

Kleinheisler László (Montenegró ellen: 45. percig; Szlovákia ellen: 84. percig), Sallai Roland (Montenegró ellen: pados; Szlovákia ellen: 90 perc)

U21:

Deutsch László (Dánia ellen: pados; Norvégia ellen: 46. perctől), Szabó Bence (Dánia ellen: 84. percig; Norvégia ellen: 46. perctől), Tóth Bence (Dánia ellen: 90 perc; Norvégia ellen: 46. percig)

U19:

Ásványi Balázs (Montenegró ellen: 90 perc; Szerbia ellen: pados; Izrael ellen: 90 perc), Kocsis Bence (Montenegró ellen: 79. percig; Szerbia ellen: pados; Izrael ellen: 46. perctől), Körmendi Kevin (Montenegró ellen: 90 perc; Szerbia ellen: pados; Izrael ellen: 85. perctől), Radics Márton (Montenegró ellen: 88. percig; Szerbia ellen: 75. perctől; Izrael ellen: 46. percig), Sipos Zoltán (Montenegró ellen: 88. perctől; Szerbia ellen: pados; Izrael ellen: 46. perctől), Skribek Alen (Montenegró ellen: 79. percig; Szerbia ellen: 75. perctől; Izrel ellen: 90 perc)

U17:
Mayer János (Észak-Macedónia ellen: 90 perc), Sós Máté (Észak-Macedónia ellen: 65. perctől, gól), Szujó Attila (Észak-Macedónia ellen: 90 perc) 


U17 női: 
Lovász Emma (Bosznia-Hercegovina ellen: 45. perctől, gól)

NB III

PAFC II
Bokros Szilárd (bajnoki: 90 perc), Kiszely Dominik (bajnoki: 90 perc), Koch Attila (bajnoki: 90 perc), Kocsis Barnabás (bajnoki: pados), Komáromi György (bajnoki: 90 perc, gól), László Noel (bajnoki: 90 perc, gól), Magyar Zsolt (bajnoki: 90 perc, két gól), Ominger Gergő (bajnoki: 53. perctől), Papp László (bajnoki: pados), Posztobányi Patrik (bajnoki: 90 perc), Sipos Gábor (bajnoki: 90 perc), Tóth Balázs (bajnoki: 86. percig), Vaits Marcell (bajnoki: 86. perctől)

Bicskei TC:
Radó Dániel (bajnoki: 90 perc), Zelizi Patrik (bajnoki: pados)

BSE:
Péter Bence (bajnoki: 72. percig)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: pados)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc), Sziklási Gergely (bajnoki: pados)

DVSC II:
Damásdi Alex (bajnoki: 90 perc, gól)

DVTK II:
Óvári Zsolt (bajnoki: 90 perc)

ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc), Oroszi Dániel (bajnoki: 71. perctől)

FC Dabas:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc)

Greenplan Balatonlelle SE:
Parázs Botond (bajnoki: pados)

Iváncsa KSE:
Pintér Bence (bajnoki: pados), Vallejos Dominique (bajnoki: 79. percig)

Jászberényi FC:
Ludasi Martin (bajnoki: 90 perc)

Kelen SC:
Balogh Péter (bajnoki: pados), Dankó Márton (bajnoki: 90 perc), Megyesi Tamás (bajnoki: 90 perc)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: pados)

KTE Hufbau:
Erdei András (bajnoki: 63. perctől, gól), Fehér Csanád (bajnoki: pados)

MOL Fehérvár FC:
Gundel-Takács Bence (bajnoki: 90 perc), Illés Kende (bajnoki: 90 perc), Tarnóczi Roland (bajnoki: 90 perc), Tóth Attila (bajnoki: pados)

Ózdi Kohász SE:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc), Lévai Norbert (bajnoki: 90 perc)

PMFC:
De Oliveira Ayrton (bajnoki: pados)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 74. perctől, gól), Lovász Bence (bajnoki: pados)

Sárvár FC:
Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 46. percig)

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc), Lőrincz Attila (bajnoki: 90 perc)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU-HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA),Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK) Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTEKTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)
 

 
Puskásos tízes

Tíz akadémistánk kapott válogatott meghívót.

Tovább olvasom
 
Puskás Hírmondó

A Kaposvár elleni meccs góljai. Villámriport a futballt újra élvező David Vanecekkel. Utánpótlás-eredmények.

Tovább olvasom
 
Újra köztünk

Majd' négyévnyi légióskodás után hazatért Magyarországra Gyurcsó Ádám. A kétszeres magyar bajnok,...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

VLS Veszprém - Puskás Akadémia FC II  1-0
Pusztavám-Jüllich - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  2-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - Vasas Kubala Akadémia  3-5
FTC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  2-3
Puskás Akadémia FC - Kaposvári Rákóczi BFLA  2-0
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  0-2
FTC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14  2-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 (leány) - MLE-Sportolda  9-0
Paksi FC - Felcsút SE U12  5-1
Paksi FC - Felcsút SE U13  0-2