Bezár
kibomlo kibomlo

Két Puskás-akadémista a válogatottban

A Puskás Akadémián nevelkedő Kleinheisler László és Sallai Roland is meghívást kapott a magyar válogatott keretébe a Horvátország és az Azerbajdzsán elleni Európa-bajnoki selejtezőkre.

Marco Rossi a Horvátország és az Azerbajdzsán elleni találkozókra 26 játékost hívott meg. Az olasz szakember kiválasztottjai között szerepel két korábbi akadémistánk, Kleinheisler László és Sallai Roland is. A magyar válogatott október 10-én (csütörtökön) 20 óra 45 perckor Horvátországban lép pályára, majd három nappal később Azerbajdzsánt fogadja a Groupama Arénában. A magyar csapat utolsó hazai Eb-selejtezője 18 órakor kezdődik.

A magyar válogatott kerete:

Kapusok: Dibusz Dénes (Ferencvárosi TC), Gulácsi Péter (RB Leipzig), Kovácsik Ádám (MOL Fehérvár FC)

Védők: Baráth Botond (Sporting Kansas KC), Bese Barnabás (Le Havre), Kádár Tamás (Dinamo Kijev), Korhut Mihály (Arisz), Lang Ádám (Omonia Nicosia), Lovrencsics Gergő (Ferencvárosi TC), Tamás Krisztián (ZTE FC), Willi Orbán (RB Leipzig)

Középpályások: Holman Dávid (Slovan Bratislava), Kleinheisler László (NK Osijek), Kovács István (MOL Fehérvár FC), Nagy Ádám (Bristol City FC), Pátkai Máté (MOL Fehérvár FC), Sigér Dávid (Ferencvárosi TC), Szoboszlai Dominik (RB Salzburg)

Támadók: Dzsudzsák Balázs (al-Ittihad), Feczesin Róbert (Újpest FC), Holender Filip (FC Lugano), Nagy Dominik (Legia Varsó), Németh Krisztián (Sporting Kansas), Sallai Roland (SC Freiburg), Szalai Ádám (TSG Hoffenheim), Varga Roland (Ferencvárosi TC)

Fotó: www.mlsz.hu

 
Hatan piros-fehér-zöldben

A magyar U17-es válogatottnak a fővárosban lesz összetartása.

Tovább olvasom
 
Huszti Budafokon

Egy évig kölcsönben a Budafoki MTE együttesében folytatja pályafutását Huszti András.

Tovább olvasom
 
Kikaptunk a Kanizsától

Hiába szerzett vezetést NB III-as csapatunk, a Nagykanizsa győzött a bajnokság 3. fordulójában.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC II - FC Nagykanizsa  1-4
MOL Fehérvár FC II - Puskás Akadémia FC II  1-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - Gyirmót FC Győr II  2-1
FC DAC 1904 - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  6-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - SK Slovan Bratislava  5-0
Puskás Akadémia FC - NK Osijek  3-1
FC DAC 1904 - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  0-8
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Mány  4-6
Puskás Akadémia FC (Női NB II) - Kelen SC  11-2
Puskás Akadémia FC - SK Slovan Bratislava  1-2