Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Hudák Martin négy gólt lőtt a Magyar Kupában, Komáromi György és Ominger Gergő is betalált Horvátország ellen - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósaink

SC Freiburg (német I. osztály):
Sallai Roland (bajnoki: pados)

NK Osijek (horvát I. osztály):
Kleinheisler László (bajnoki: 90 perc)

KFC Komárno (szlovák II. osztály):
Ásványi Balázs (bajnoki: 90 perc)

FK Csíkszereda (román II. osztály):
Csonka Bonifác (bajnoki: 90 perc), Magyari Szilárd (bajnoki: 90 perc, gól)

Válogatott

U18 
Hosszú Zétény (Horvátország ellen: 46. perctől; Horvátország ellen: 46. percig), Komáromi György (Horvátország ellen: 78. percig, gól; Horvátország ellen: 46. perctől), Ominger Gergő (Horvátország ellen: 62. percig; Horvátország ellen: 62. perctől, gól), Posztobányi Patrik (Horvátország ellen: 90 perc; Horvátország ellen: 62. perctől), Sipos Gábor (Horvátország ellen: pados; Horvátország ellen: 62. percig), Vaits Marcell (Horvátország ellen: pados; Horvátország ellen: 90 perc)

U17 női
Lovász Emma (Bulgária ellen: 64. percig) 

NB I

Puskás Akadémia FC:
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 88. percig, két gól), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: pados), Spandler Csaba (bajnoki: 88. perctől), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc), Tóth Balázs (bajnoki: pados)

DVSC:
Damásdi Alex (bajnoki: pados) 

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: pados), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 77. perctől)

ZTE FC:
Hudák Martin (bajnoki: 90. perctől; Magyar Kupa: 71. percig, négy gól)


NB II

Aqvital FC Csákvár:
Deutsch László (bajnoki: 90 perc), Kocsis Bence (bajnoki: 90 perc, gól ), Major Gergő (bajnoki: 60. perctől), Mim Gergely (bajnoki: pados), Mészáros Dávid (bajnoki: 73. percig), Nándori Botond (bajnoki: 73. perctől), Sipos Zoltán (bajnoki: pados), Skribek Alen (bajnoki: 60. percig), Tamás Nándor (bajnoki: 90 perc), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc)

Békéscsaba 1912 Előre:
Károly Bálint (bajnoki: pados), Király Patrik (bajnoki: 90 perc)

BFC Siófok
Izing Martin (bajnoki: 90 perc), Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc)

Budafoki MTE:
Szabó Máté (bajnoki: kiállítva a 84. percben, gól), Vaszicsku Gergő (bajnoki: 90 perc)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: 90 perc), Molnár Csaba (bajnoki: 74. perctől), Végh Gábor (bajnoki: pados)

Dorogi FC:
Paudits Patrik (bajnoki: 83. percig)

Kazincbarcika:
Oldal Tibor (bajnoki: 90 perc, gól)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (bajnoki: 89. percig)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: pados), Papp Szilárd (bajnoki: pados) 

Szombathelyi Haladás:
Schuszter Ronald (bajnoki: pados)

Vasas FC:
Daróczi Zoltán (bajnoki: pados), Tóth Bence (bajnoki: 90 perc)

NB III

PAFC II
Bokros Szilárd (bajnoki: 92. percig), Ganbold Ganbajar (bajnoki: 14. perctől), Kiszely Dominik (bajnoki: 14. percig), Koch Attila (bajnoki: kiállítva a 94. percben), Kocsis Barnabás (bajnoki: pados), Komáromi György (bajnoki: 90 perc), Körmendi Kevin (bajnoki: pados), Laky László (bajnoki: 90 perc), László Noel (bajnoki: 90 perc), Magyar Zsolt (bajnoki: 90 perc), Ominger Gergő (bajnoki: 67. percig), Papp László (bajnoki: 67. perctől), Papp Zsombor (bajnoki: pados), Posztobányi Patrik (bajnoki: pados), Radics Márton (bajnoki: 90 perc), Sipos Gábor (bajnoki: 90 perc) 

Bicskei TC:
Radó Dániel (bajnoki: 90 perc), Zelizi Patrik (bajnoki: pados)

BSE:
Péter Bence (bajnoki: 62. percig)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: pados)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Sziklási Gergely (bajnoki: 90 perc)

DVSC II:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc), Bévárdi Zsombor (bajnoki: 67. percig, gól), Damásdi Alex (bajnoki: 55. percig, gól)

DVTK II:
Óvári Zsolt (bajnoki: 54. percig), Szabó Bence (bajnoki: 90 perc, gól), Tóth Barnabás (bajnoki: 62. percig) 

ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc), Oroszi Dániel (bajnoki: 58. perctől)

FC Dabas:
Czuczi Márton (bajnoki: pados), Kiss Dávid (bajnoki: pados)

Greenplan Balatonlelle SE:
Parázs Botond (bajnoki: pados)

Iváncsa KSE:
Pintér Bence (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 90 perc), Vallejos Dominique (bajnoki: 90 perc, gól; Magyar Kupa: 90 perc)

Jászberényi FC:
Ludasi Martin (bajnoki: 90 perc) 

Kelen SC:
Balogh Péter (bajnoki: pados), Dankó Márton (bajnoki: 90 perc)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 46. percig), Vincze Viktor (bajnoki: pados)

KTE Hufbau:
Erdei András (bajnoki: 90 perc), Fehér Csanád (bajnoki: kiállítva a 84. percben)

MOL Fehérvár FC:
Tarnóczi Roland (bajnoki: 90 perc), Tóth Attila (bajnoki: pados) 

Ózdi Kohász SE:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc)

PMFC:
De Oliveira Ayrton (bajnoki: pados)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 76. percig), Lovász Bence (bajnoki: pados)

Sárvár FC:
Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc), Valkovszki Péter (bajnoki: 46. perctől)

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 33. perctől)

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc), Lőrincz Attila (bajnoki: 90 perc)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA),Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK) Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTEKTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 
Puskás Hírmondó

A Paks elleni győzelem összefoglalója. Interjú Urblík Józseffel, illetve Bárdosi Balázzsal....

Tovább olvasom
 
Hárman a hétvége csapatában

A Paks elleni 4–2-es győzelem alkalmával két gólig jutó Gyurcsó Ádám, az első gólunkat előkészítő Josip...

Tovább olvasom
 
Ezt nem lehet tanítani

Gyurcsó Ádám duplázott a Paks elleni bajnokin, második találata élményszámba ment.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

MOL Fehérvár FC II - Puskás Akadémia FC II  1-2
ETO FC Győr - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  0-12
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Bicske II  4-0
Kelen SC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 (leány)  0-4
Felcsút SE U13 - PVSK  3-1
Felcsút SE U12 - PVSK  1-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Várda Labdarúgó Akadémia  2-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - Várda Labdarúgó Akadémia  2-1
Puskás Akadémia FC - Paksi FC  4-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány) - FTC  0-4