Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Sallai Roland és Kleinheisler László is pályára lépett klubcsapatában, Tamás-, Molnár-gól az NB II-ben - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósaink

SC Freiburg (német I. osztály):
Sallai Roland (bajnoki: 68. perctől)

NK Osijek (horvát I. osztály):
Kleinheisler László (bajnoki: 61. percig)

FK Csíkszereda (román II. osztály):
Csonka Bonifác (bajnoki: 90 perc), Magyari Szilárd (bajnoki: 46. percig)

Válogatott

U19 női
Palakovics Laura (Törökország ellen: 78. percig; Koszovó ellen: pados; Dánia ellen: 76. percig) 

U17 női
Lovász Emma (Kazahsztán ellen: 45. perctől; Lengyelország ellen: 58. percig)

NB I

Puskás Akadémia FC:
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 90 perc), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: pados), Spandler Csaba (bajnoki: pados), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc), Tóth Balázs (bajnoki: pados)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: pados), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc), Tóth Barnabás (bajnoki: pados)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 65. perctől)

ZTE FC:
Hudák Martin (bajnoki: 63. perctől)

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (bajnoki: 81. percig), Deutsch László (bajnoki: 90 perc), Major Gergő (bajnoki: 60. perctől), Mim Gergely (bajnoki: 60. percig), Mészáros Dávid (bajnoki: 46. percig), Nándori Botond (bajnoki: 90 perc), Sipos Zoltán (bajnoki: 81. perctől), Tamás Nándor (bajnoki: 90 perc, gól), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc)

Békéscsaba 1912 Előre:
Károly Bálint (bajnoki: 87. perctől), Király Patrik (bajnoki: 90 perc)

BFC Siófok
Izing Martin (bajnoki: 90 perc), Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc), Réti Patrik (bajnoki: 31. percig)

Budaörs:
Molnár Csaba (bajnoki: 90 perc), Molnár Tibor (bajnoki: 90 perc, gól), Végh Gábor (bajnoki: 73. perctől)

Dorogi FC:
Paudits Patrik (bajnoki: 57. perctől)

Duna Aszfalt TLC: 
Nyilas Elek (bajnoki: 80. percig), Varga Ádám (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Oldal Tibor (bajnoki: 90 perc)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (bajnoki: 88. percig)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 77. perctől), Papp Szilárd (bajnoki: pados) 

Szombathelyi Haladás:
Schuszter Ronald (bajnoki: pados)


NB III

PAFC II
Bokros Szilárd (bajnoki: 90 perc), Ganbold Ganbajar (bajnoki: 88. percig, gól), Komáromi György (bajnoki: 46. perctől, két gól), Körmendi Kevin (bajnoki: pados), Laky László (bajnoki: 90 perc), László Noel (bajnoki: 90 perc), Magyar Zsolt (bajnoki: 90 perc), Ominger Gergő (bajnoki: pados), Papp László (bajnoki: pados), Papp Zsombor (bajnoki: pados), Posztobányi Patrik (bajnoki: 90 perc), Sipos Gábor (bajnoki: 90 perc), Vizler László (bajnoki: 88. perctől)

Bicskei TC:
Radó Dániel (bajnoki: 90 perc), Zelizi Patrik (bajnoki: pados)

BSE:
Péter Bence (bajnoki: 46. percig, gól)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: pados)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Sziklási Gergely (bajnoki: pados)

DVSC II:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc), Bévárdi Zsombor (bajnoki: 75. percig), Damásdi Alex (bajnoki: 90 perc, gól)

DVTK II:
Óvári Zsolt (bajnoki: 93. percig), Tóth Barnabás (bajnoki: 90 perc, gól) 

ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc), Oroszi Dániel (bajnoki: 69. perctől)

FC Dabas:
Czuczi Márton (bajnoki: pados), Kiss Dávid (bajnoki: pados)

Greenplan Balatonlelle SE:
Parázs Botond (bajnoki: 46. perctől)

Iváncsa KSE:
Pintér Bence (bajnoki: pados)

Kelen SC:
Balogh Péter (bajnoki: pados), Dankó Márton (bajnoki: 90 perc)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: 55. perctől)

KTE Hufbau:
Erdei András (bajnoki: 90 perc)

MOL Fehérvár FC:
Tarnóczi Roland (bajnoki: 60. percig), Tóth Attila (bajnoki: pados) 

Ózdi Kohász SE:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc), Lévai Norbert (bajnoki: 90 perc)

PMFC:
De Oliveira Ayrton (bajnoki: pados)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc), Lovász Bence (bajnoki: 67. percig)

Sárvár FC:
Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki:pados) 

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 90 perc) 

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc), Lőrincz Attila (bajnoki: 88. perctől)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA),Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK) Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTEKTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 
Puskás Hírmondó

A Paks elleni győzelem összefoglalója. Interjú Urblík Józseffel, illetve Bárdosi Balázzsal....

Tovább olvasom
 
Hárman a hétvége csapatában

A Paks elleni 4–2-es győzelem alkalmával két gólig jutó Gyurcsó Ádám, az első gólunkat előkészítő Josip...

Tovább olvasom
 
Ezt nem lehet tanítani

Gyurcsó Ádám duplázott a Paks elleni bajnokin, második találata élményszámba ment.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

MOL Fehérvár FC II - Puskás Akadémia FC II  1-2
ETO FC Győr - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  0-12
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Bicske II  4-0
Kelen SC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 (leány)  0-4
Felcsút SE U13 - PVSK  3-1
Felcsút SE U12 - PVSK  1-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Várda Labdarúgó Akadémia  2-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - Várda Labdarúgó Akadémia  2-1
Puskás Akadémia FC - Paksi FC  4-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány) - FTC  0-4