megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Heti mérleg


Több egykori - és jelenlegi akadémistánk is pályára lépett a különböző korosztályos válogatottakban, Barcsay-, Belényesi-, Damásdi-, Komáromi-, Schiller-, Vincze-gól az NB III-ban - heti mérleg a Puskás Akadémián.

Válogatott

Kleinheisler László (Horvátország ellen: kiállítva az 55. percben), Sallai Roland (Horvátország ellen: 75. percig; Azerbajdzsán ellen: 90 perc)

U21
Szabó Bence (Horvátoszág ellen: 70. percig; Szlovénia ellen: 84. perctől), Szabó Máté (Horvátország ellen: 65. perctől; Szlovénia ellen: 73. percig), Tajti Mátyás (Horvátország ellen: 70. perctől; Szlovénia ellen: 90 perc), Tóth Bence (Horvátország ellen: pados; Szlovénia ellen: 90 perc), Varga Ádám (Horvátország ellen: pados; Szlovénia ellen: pados)

U19
Ásványi Balázs (Grúzia ellen: 90 perc; Horvátország ellen: 90 perc; Kazahsztán ellen: pados), Körmendi Kevin (Grúzia ellen: 45. perctől; Horvátország ellen: 90 perc; Kazahsztán ellen: pados), Radics Márton (Grúzia ellen: 45. perctől; Horvátország ellen: 89. perctől; Kazahsztán ellen: 60. percig), Skribek Alen (Grúzia ellen: 90 perc, gól; Horvátország ellen: 74. percig; Kazahsztán ellen: 72. perctől)


NB III

PAFC II
Bokros Szilárd (bajnoki: 90 perc), Ganbold Ganbajar (bajnoki: 90 perc), Komáromi György (bajnoki: 90 perc, gól), László Noel (bajnoki: 90 perc), Magyar Zsolt (bajnoki: 90 perc), Ominger Gergő (bajnoki: 46. perctől), Papp László (bajnoki: pados), Papp Milán (bajnoki: pados), Posztobányi Patrik (bajnoki: 90 perc), Sipos Gábor (bajnoki: 46. percig), Tamás Nándor (bajnoki: 75. percig), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc), Vaits Marcell (bajnoki: pados), Vita Dániel (bajnoki: pados), Vizler László (bajnoki: 75. perctől)

Bicskei TC:
Radó Dániel (bajnoki: kiállítva a 61. percben), Zelizi Patrik (bajnoki: pados)

BSE:
Péter Bence (bajnoki: 57. percig)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: pados)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Farkas Norbert (bajnoki: 62. percig), Sziklási Gergely (bajnoki: pados)

DVSC II:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc, gól), Bévárdi Zsombor (bajnoki: pados), Damásdi Alex (bajnoki: 54. percig, gól)

DVTK II:
Óvári Zsolt (bajnoki: 87. percig)

ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc), Oroszi Dániel (bajnoki: 71. perctől)

FC Dabas:
Czuczi Márton (bajnoki: pados)

Greenplan Balatonlelle SE:
Parázs Botond (bajnoki: 90 perc)

Iváncsa KSE:
Pintér Bence (bajnoki: 60. percig), Vallejos Dominique (bajnoki: 29. perctől)

Kelen SC:
Balogh Péter (bajnoki: 90 perc), Dankó Márton (bajnoki: 90 perc)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc, gól), Vincze Viktor (bajnoki: 90 perc, gól)

KTE Hufbau:
Erdei András (bajnoki: 73. perctől), Fehér Csanád (bajnoki:pados)

MOL Fehérvár FC:
Gundel-Takács Bence (bajnoki: 90 perc), Tóth Attila (bajnoki: 65. percig) 

Ózdi Kohász SE:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc), Lévai Norbert (bajnoki: 90 perc)

PMFC:
De Oliveira Ayrton (bajnoki: pados)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 71. percig), Lovász Bence (bajnoki: pados)

Sárvár FC:
Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 80. percig, gól) 

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 46. percig) 

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc), Lőrincz Attila (bajnoki: 67. percig)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA),Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK) Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTEKTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

Meccsinfó: Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás Akadémia FC

Szurkolói információk a Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás...

Skribek Pakson folytatja

Három és fél évre a Paksi FC-hez igazolt Skribek Alen.

TOVÁBBI HÍREK

Heti mérleg


Több egykori - és jelenlegi akadémistánk is pályára lépett a különböző korosztályos válogatottakban, Barcsay-, Belényesi-, Damásdi-, Komáromi-, Schiller-, Vincze-gól az NB III-ban - heti mérleg a Puskás Akadémián.

Válogatott

Kleinheisler László (Horvátország ellen: kiállítva az 55. percben), Sallai Roland (Horvátország ellen: 75. percig; Azerbajdzsán ellen: 90 perc)

U21
Szabó Bence (Horvátoszág ellen: 70. percig; Szlovénia ellen: 84. perctől), Szabó Máté (Horvátország ellen: 65. perctől; Szlovénia ellen: 73. percig), Tajti Mátyás (Horvátország ellen: 70. perctől; Szlovénia ellen: 90 perc), Tóth Bence (Horvátország ellen: pados; Szlovénia ellen: 90 perc), Varga Ádám (Horvátország ellen: pados; Szlovénia ellen: pados)

U19
Ásványi Balázs (Grúzia ellen: 90 perc; Horvátország ellen: 90 perc; Kazahsztán ellen: pados), Körmendi Kevin (Grúzia ellen: 45. perctől; Horvátország ellen: 90 perc; Kazahsztán ellen: pados), Radics Márton (Grúzia ellen: 45. perctől; Horvátország ellen: 89. perctől; Kazahsztán ellen: 60. percig), Skribek Alen (Grúzia ellen: 90 perc, gól; Horvátország ellen: 74. percig; Kazahsztán ellen: 72. perctől)


NB III

PAFC II
Bokros Szilárd (bajnoki: 90 perc), Ganbold Ganbajar (bajnoki: 90 perc), Komáromi György (bajnoki: 90 perc, gól), László Noel (bajnoki: 90 perc), Magyar Zsolt (bajnoki: 90 perc), Ominger Gergő (bajnoki: 46. perctől), Papp László (bajnoki: pados), Papp Milán (bajnoki: pados), Posztobányi Patrik (bajnoki: 90 perc), Sipos Gábor (bajnoki: 46. percig), Tamás Nándor (bajnoki: 75. percig), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc), Vaits Marcell (bajnoki: pados), Vita Dániel (bajnoki: pados), Vizler László (bajnoki: 75. perctől)

Bicskei TC:
Radó Dániel (bajnoki: kiállítva a 61. percben), Zelizi Patrik (bajnoki: pados)

BSE:
Péter Bence (bajnoki: 57. percig)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: pados)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Farkas Norbert (bajnoki: 62. percig), Sziklási Gergely (bajnoki: pados)

DVSC II:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc, gól), Bévárdi Zsombor (bajnoki: pados), Damásdi Alex (bajnoki: 54. percig, gól)

DVTK II:
Óvári Zsolt (bajnoki: 87. percig)

ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc), Oroszi Dániel (bajnoki: 71. perctől)

FC Dabas:
Czuczi Márton (bajnoki: pados)

Greenplan Balatonlelle SE:
Parázs Botond (bajnoki: 90 perc)

Iváncsa KSE:
Pintér Bence (bajnoki: 60. percig), Vallejos Dominique (bajnoki: 29. perctől)

Kelen SC:
Balogh Péter (bajnoki: 90 perc), Dankó Márton (bajnoki: 90 perc)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc, gól), Vincze Viktor (bajnoki: 90 perc, gól)

KTE Hufbau:
Erdei András (bajnoki: 73. perctől), Fehér Csanád (bajnoki:pados)

MOL Fehérvár FC:
Gundel-Takács Bence (bajnoki: 90 perc), Tóth Attila (bajnoki: 65. percig) 

Ózdi Kohász SE:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc), Lévai Norbert (bajnoki: 90 perc)

PMFC:
De Oliveira Ayrton (bajnoki: pados)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 71. percig), Lovász Bence (bajnoki: pados)

Sárvár FC:
Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 80. percig, gól) 

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 46. percig) 

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc), Lőrincz Attila (bajnoki: 67. percig)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA),Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK) Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTEKTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 
 
Meccsinfó: Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás Akadémia FC

Szurkolói információk a Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás...

 
Skribek Pakson folytatja

Három és fél évre a Paksi FC-hez igazolt Skribek Alen.

More news

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 29. | 13:00 Mezőkövesd

MECCSINFÓ nyilnyil

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

MECCSINFÓ nyilnyil

január 29. | 13:00 | Mezőkövesd

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 29. | 13:00 | Mezőkövesd

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia U15 - Kassa (felk. mérk.)  3–0
Puskás Akadémia U17 – Kassa (felk. mérk.)  1–1
Puskás Akadémia FC II - Abda SC  4–1
Rapid Wien–Puskás Akadémia U16 (felk. mérk.)  0–2
Rapid Wien–Puskás Akadémia U14 (felk. mérk.)  4–0
Puskás Akadémia FC - FK Jablonec  0-1
Puskás Akadémia FC - Karlsruher SC  1-0
Puskás Akadémia FC II–MÁV Előre FC FŐNIX (Fejér megyei I.)  5–0
Puskás Akadémia FC II - Főnix FC  5–0
Puskás Akadémia FC - BSC Young Boys  0-3