Bezár
kibomlo kibomlo

Hárman a hétvége csapatában

A Paks elleni 4–2-es győzelem alkalmával két gólig jutó Gyurcsó Ádám, az első gólunkat előkészítő Josip Knezevic, és védőnk, Nagy Zsolt is bekerült a Nemzeti Sportnál a 9. forduló válogatottjába.

Az immár hat bajnoki óta veretlen NB I-es gárdánkból három játékosunkat is beválasztották a sportlap zsurnalisztái a kilencedik kör álomcsapatába. A Paks elleni 4–2-es győzelemből két találatot vállaló Gyurcsó Ádám az FTC kapusával, Dibusz Dénessel együtt a forduló legmagasabb osztályzatát, nyolcast kapva került be a legjobb tizenegy közé. Középpályásunk, Josip Knezevic, aki zseniálisan, sarokkal készítette elő egyenlítő gólunkat, a tudósítótól a hetes kalkulust érdemelte ki. Rajtuk kívül balhátvédünk, Nagy Zsolt is bekerült a hétvége csapatába.

A 9. forduló válogatottja a Nemzeti Sport szerint:

Dibusz Dénes (Ferencvárosi TC) – Loic Nego (MOL Fehérvár FC), Szatmári Csaba (DVSC), Matija Katanec (Mezőkövesd Zsóry FC), Nagy Zsolt (Puskás Akadémia FC) – Papp Kristóf (Paksi FC), Lucas Bertucci (Kisvárda Master Good) – Gyurcsó Ádám (Puskás Akadémia FC), Josip Knezevic (Puskás Akadémia FC), Davide Lanzafame (Bp. Honvéd) – Franck Boli (Ferencvárosi TC)

 
PAFC–Fradi: online sajtótájékoztató!

Klubunk hivatalos Facebook-oldalán közvetíti a Ferencváros elleni mérkőzés utáni edzői sajtótájékoztatókat.

Tovább olvasom
 
Közlemény

Jegyvásárlási, egészségvédelmi és biztonsággal kapcsolatos szabályok és információk a Puskás...

Tovább olvasom
 
Gól, gól és gól a Fradi ellen

NB I-es csapatunk vasárnap 21 óra 5 perckor a címvédő FTC ellen játssza első bajnokiját a kényszerszünet után....

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC - Aqvital FC Csákvár  5-0
Puskás Akadémia FC - Budafoki MTE  2-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - FTC  3-0
Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC  0-0
Credobus Mosonmagyaróvár - Puskás Akadémia FC II  1-0
Felcsút SE U12 - Paksi FC  0-1
Felcsút SE U13 - FTC  1-2
Herceghalom - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  1-3
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - Vasas Kubala Akadémia  1-2
FTC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17  2-4