megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Heti mérleg


Gyurcsó dupla a magyar első osztályban, Vallejos az NB III-ban zörgette meg kétszer is a hálót - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósaink

SC Freiburg (német I. osztály):
Sallai Roland (bajnoki: pados)

NK Osijek (horvát I. osztály):
Kleinheisler László (bajnoki: 46. percig)

KFC Komárno (szlovák II. osztály):
Ásványi Balázs (bajnoki: 90 perc)

FK Csíkszereda (román II. osztály):
Csonka Bonifác (bajnoki: 90 perc)

Válogatott

U21
Szabó Bence (Szlovénia ellen: 84. perctől), Szabó Máté (Szlovénia ellen: 73. percig), Tajti Mátyás (bajnoki: 90 perc), Tóth Bence (Szlovénia ellen: 90 perc),  Varga Ádám (Szlovénia ellen: pados)

U19
Ásványi Balázs (Kazahsztán ellen: pados), Körmendi Kevin (Kazahsztán ellen: pados), Radics Márton (Kazahsztán: ellen: 60. percig), Skribek Alen (Kazahsztán ellen: 72. perctől)

NB I

Puskás Akadémia FC:
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 90 perc, két gól), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Spandler Csaba (bajnoki: 83. perctől), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: pados), Tóth Balázs (bajnoki: pados)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: pados), Tamás Márk (bajnoki: 81. percig)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 75. percig)

ZTE FC:
Hudák Martin (bajnoki: pados)

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (bajnoki: 79. percig), Deutsch László (bajnoki: 64. percig), Galambos Ádám (bajnoki: pados), Kiprich Dávid (bajnoki: pados), Kocsis Bence (bajnoki: 64. perctől), Major Gergő (bajnoki: 90 perc), Mim Gergely (bajnoki: 90 perc), Mészáros Dávid (bajnoki: 64. percig), Nándori Botond (bajnoki: 64. perctől), Sipos Zoltán (bajnoki: pados), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc)

Békéscsaba 1912 Előre:
Károly Bálint (bajnoki: 68. perctől)

BFC Siófok
Elek Bence (bajnoki: 82. perctől), Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc)

Budafoki MTE:
Horváth Roland (68. perctől), Szabó Máté (bajnoki: 90 perc)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: 90 perc), Molnár Csaba (bajnoki: 46. perctől), Molnár Tibor (bajnoki: 46. perctől), Végh Gábor (bajnoki: 46. percig)

Duna Aszfalt TLC: 
Nyilas Elek (bajnoki: 31. percig), Varga Ádám (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Oldal Tibor (bajnoki: 81. percig)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (bajnoki: 65. perctől)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 88. perctől), Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc) 

Vasas FC:
Daróczi Zoltán (bajnoki: pados), Tóth Bence (bajnoki: 90 perc) 

NB III

PAFC II
Bokros Szilárd (bajnoki: 90 perc), Ganbold Ganbajar (bajnoki: 90 perc), Körmendi Kevin (bajnoki: pados), Laky László (bajnoki: pados), László Noel (bajnoki: 90 perc), Magyar Zsolt (bajnoki: 90 perc), Papp Kristóf (bajnoki: pados), Papp László (bajnoki: 89. perctől), Radics Márton (bajnoki: 90 perc),  Skribek Alen (bajnoki: 89. percig), Suciu Toni (bajnoki: 84. perctől), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc), Vita Dániel (bajnoki: pados)

Bicskei TC:
Zelizi Patrik (bajnoki: pados)

BSE:
Péter Bence (bajnoki: 63. percig)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: pados)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Sziklási Gergely (bajnoki: 69. percig)

DVSC II:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc), Bévárdi Zsombor (bajnoki: 70. perctől), Damásdi Alex (bajnoki: 90 perc, gól)

DVTK II:
Óvári Zsolt (bajnoki: 90 perc), Szabó Bence (bajnoki: 90 perc) 

ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc), Oroszi Dániel (bajnoki: 92. perctől)

FC Dabas:
Czuczi Márton (bajnoki: pados)

Iváncsa KSE:
Pintér Bence (bajnoki: 89. perctől), Vallejos Dominique (bajnoki: 89. percig, két gól)

Jászberényi FC:
Ludasi Martin (bajnoki: 90 perc) 

Kelen SC:
Dankó Márton (bajnoki: 71. percig)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: 77. percig)

KTE Hufbau:
Erdei András (bajnoki: 90 perc), Fehér Csanád (bajnoki: pados)

MOL Fehérvár FC:
Tóth Attila (bajnoki: pados) 

Ózdi Kohász SE:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc), Lévai Norbert (bajnoki: 90 perc, gól)

PMFC:
De Oliveira Ayrton (bajnoki: 65. perctől)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc), Lovász Bence (bajnoki: pados)

Sárvár FC:
Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki:60. perctől) 

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 64. perctől) 

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc), Lőrincz Attila (bajnoki: 76. percig)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University f North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTEKTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

Meccsinfó: Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás Akadémia FC

Szurkolói információk a Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás...

Skribek Pakson folytatja

Három és fél évre a Paksi FC-hez igazolt Skribek Alen.

TOVÁBBI HÍREK

Heti mérleg


Gyurcsó dupla a magyar első osztályban, Vallejos az NB III-ban zörgette meg kétszer is a hálót - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósaink

SC Freiburg (német I. osztály):
Sallai Roland (bajnoki: pados)

NK Osijek (horvát I. osztály):
Kleinheisler László (bajnoki: 46. percig)

KFC Komárno (szlovák II. osztály):
Ásványi Balázs (bajnoki: 90 perc)

FK Csíkszereda (román II. osztály):
Csonka Bonifác (bajnoki: 90 perc)

Válogatott

U21
Szabó Bence (Szlovénia ellen: 84. perctől), Szabó Máté (Szlovénia ellen: 73. percig), Tajti Mátyás (bajnoki: 90 perc), Tóth Bence (Szlovénia ellen: 90 perc),  Varga Ádám (Szlovénia ellen: pados)

U19
Ásványi Balázs (Kazahsztán ellen: pados), Körmendi Kevin (Kazahsztán ellen: pados), Radics Márton (Kazahsztán: ellen: 60. percig), Skribek Alen (Kazahsztán ellen: 72. perctől)

NB I

Puskás Akadémia FC:
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 90 perc, két gól), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Spandler Csaba (bajnoki: 83. perctől), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: pados), Tóth Balázs (bajnoki: pados)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: pados), Tamás Márk (bajnoki: 81. percig)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 75. percig)

ZTE FC:
Hudák Martin (bajnoki: pados)

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (bajnoki: 79. percig), Deutsch László (bajnoki: 64. percig), Galambos Ádám (bajnoki: pados), Kiprich Dávid (bajnoki: pados), Kocsis Bence (bajnoki: 64. perctől), Major Gergő (bajnoki: 90 perc), Mim Gergely (bajnoki: 90 perc), Mészáros Dávid (bajnoki: 64. percig), Nándori Botond (bajnoki: 64. perctől), Sipos Zoltán (bajnoki: pados), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc)

Békéscsaba 1912 Előre:
Károly Bálint (bajnoki: 68. perctől)

BFC Siófok
Elek Bence (bajnoki: 82. perctől), Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc)

Budafoki MTE:
Horváth Roland (68. perctől), Szabó Máté (bajnoki: 90 perc)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: 90 perc), Molnár Csaba (bajnoki: 46. perctől), Molnár Tibor (bajnoki: 46. perctől), Végh Gábor (bajnoki: 46. percig)

Duna Aszfalt TLC: 
Nyilas Elek (bajnoki: 31. percig), Varga Ádám (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Oldal Tibor (bajnoki: 81. percig)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (bajnoki: 65. perctől)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 88. perctől), Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc) 

Vasas FC:
Daróczi Zoltán (bajnoki: pados), Tóth Bence (bajnoki: 90 perc) 

NB III

PAFC II
Bokros Szilárd (bajnoki: 90 perc), Ganbold Ganbajar (bajnoki: 90 perc), Körmendi Kevin (bajnoki: pados), Laky László (bajnoki: pados), László Noel (bajnoki: 90 perc), Magyar Zsolt (bajnoki: 90 perc), Papp Kristóf (bajnoki: pados), Papp László (bajnoki: 89. perctől), Radics Márton (bajnoki: 90 perc),  Skribek Alen (bajnoki: 89. percig), Suciu Toni (bajnoki: 84. perctől), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc), Vita Dániel (bajnoki: pados)

Bicskei TC:
Zelizi Patrik (bajnoki: pados)

BSE:
Péter Bence (bajnoki: 63. percig)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: pados)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Sziklási Gergely (bajnoki: 69. percig)

DVSC II:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc), Bévárdi Zsombor (bajnoki: 70. perctől), Damásdi Alex (bajnoki: 90 perc, gól)

DVTK II:
Óvári Zsolt (bajnoki: 90 perc), Szabó Bence (bajnoki: 90 perc) 

ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc), Oroszi Dániel (bajnoki: 92. perctől)

FC Dabas:
Czuczi Márton (bajnoki: pados)

Iváncsa KSE:
Pintér Bence (bajnoki: 89. perctől), Vallejos Dominique (bajnoki: 89. percig, két gól)

Jászberényi FC:
Ludasi Martin (bajnoki: 90 perc) 

Kelen SC:
Dankó Márton (bajnoki: 71. percig)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: 77. percig)

KTE Hufbau:
Erdei András (bajnoki: 90 perc), Fehér Csanád (bajnoki: pados)

MOL Fehérvár FC:
Tóth Attila (bajnoki: pados) 

Ózdi Kohász SE:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc), Lévai Norbert (bajnoki: 90 perc, gól)

PMFC:
De Oliveira Ayrton (bajnoki: 65. perctől)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc), Lovász Bence (bajnoki: pados)

Sárvár FC:
Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki:60. perctől) 

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 64. perctől) 

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc), Lőrincz Attila (bajnoki: 76. percig)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University f North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTEKTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 
 
Meccsinfó: Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás Akadémia FC

Szurkolói információk a Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás...

 
Skribek Pakson folytatja

Három és fél évre a Paksi FC-hez igazolt Skribek Alen.

More news

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 29. | 13:00 Mezőkövesd

MECCSINFÓ nyilnyil

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

MECCSINFÓ nyilnyil

január 29. | 13:00 | Mezőkövesd

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 29. | 13:00 | Mezőkövesd

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia U15 - Kassa (felk. mérk.)  3–0
Puskás Akadémia U17 – Kassa (felk. mérk.)  1–1
Puskás Akadémia FC II - Abda SC  4–1
Rapid Wien–Puskás Akadémia U16 (felk. mérk.)  0–2
Rapid Wien–Puskás Akadémia U14 (felk. mérk.)  4–0
Puskás Akadémia FC - FK Jablonec  0-1
Puskás Akadémia FC - Karlsruher SC  1-0
Puskás Akadémia FC II–MÁV Előre FC FŐNIX (Fejér megyei I.)  5–0
Puskás Akadémia FC II - Főnix FC  5–0
Puskás Akadémia FC - BSC Young Boys  0-3