Bezár
kibomlo kibomlo

Nagy Zsolt nemzeti színekben

Saját nevelésű balhátvédünk először kapott meghívót  a magyar A-válogatott keretébe.

Marco Rossi az Uruguay és a Wales elleni mérkőzésekre 27 játékost hívott meg. Az olasz mester kiválasztottjai között szerepel NB I-es csapatunk saját nevelésű védője, Nagy Zsolt, és két korábbi akadémistánk: Sallai Roland és Zsótér Donát is. A magyar válogatott november 15-én (pénteken) 19 órakor a dél-amerikai együttes ellen játssza a Puskás Aréna nyitómérkőzését, három nappal később pedig Walesben lép pályára sorsdöntő Európa-bajnoki selejtezőn.

A magyar válogatott kerete Uruguay és Wales ellen:

Kapusok: Dibusz Dénes (FTC), Gulácsi Péter (RB Leipzig), Kovácsik Ádám (MOL Fehérvár FC)

Védők: Baráth Botond (Sporting Kansas KC), Bese Barnabás (Le Havre), Kádár Tamás (Dinamo Kijev), Korhut Mihály (Arisz ), Lang Ádám (Omonia Nicosia), Lovrencsics Gergő (FTC), Nagy Zsolt (Puskás Akadémia FC), Pávkovics Bence (DVSC), Willi Orbán (RB Leipzig)

Középpályások: Gazdag Dániel (Budapest Honvéd), Holman Dávid (Slovan Bratislava), Kalmár Zsolt (FC DAC 1904), Kovács István (Mol Fehérvár FC), Nagy Ádám (Bristol City), Pátkai Máté (MOL Fehérvár FC), Szoboszlai Dominik (RB Salzburg), Vida Máté (FC DAC 1904)

Támadók: Dzsudzsák Balázs (al-Ittihad ), Feczesin Róbert (Újpest FC), Holender Filip (FC Lugano), Nagy Dominik (Legia Warszawa), Sallai Roland (Freiburg), Szalai Ádám (Mainz), Varga Roland (FTC), Zsótér Donát (Újpest FC)

 
Mini Teqball vb-t nyert nevelőnk

Akadémiánk kollégiumi nevelője, Sipos Árpád és társa megnyerték a los angelesi Teqball Challenger Cup...

Tovább olvasom
 
A Santiago Bernabeuban

Végzős akadémistáink ellátogattak a Real Madrid világhírű stadionjába.

Tovább olvasom
 
Királyi győzelem

Legidősebb korosztályos csapatunk a Real Madrid ellen játszott felkészülési mérkőzést.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - Illés Akadémia-Haladás  5-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 - Illés Akadémia-Haladás  3-0
Real Madrid (Juvenil B) - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  4-0
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Tata  0-3
Csákvár - Felcsút SE U13  3-7
STK Somorja - Puskás Akadémia FC II  2-0
MTK Budapest - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  3-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - ETO FC Győr  0-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - ETO FC Győr  3-0
DVSC-DLA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  0-2