Bezár
kibomlo kibomlo

Ez történt a héten

NB I-eseink a Magyar Kupában és a bajnokságban is pályára léptek, NB III-asaink a Lipót SE Pékség együttesével találkoztak, utánpótlás-csapataink az Astra-Alef-HFC, a DVSC-DLA, a DVTK és a Soroksár SC labdarúgóival mérkőztek meg. 

Válogatott

U18
Korosztályos nemzeti csapatunk a második játéknapon Ausztráliával találkozott, majd szoros mérkőzésen sajnos 3–2-re kikapott Ecuadortól az utolsó világbajnoki csoportmérkőzésen, s így negyedik lett a B-csoportban.  Hosszú Zétény, Komáromi György, Ominger Gergő, Posztobányi Patrik és Vaits Marcell is tagja volt a korosztályos nemzeti csapatnak – hatodik akadémistánk, Sipos Gábor tartalékként utazott el a világbajnokságra.

U17-es világbajnokság: Ausztrália – Magyarország 2–2 (0–2)
Gólszerzők:
Baráth Péter, Zuigeber Ákos

U17-es világbajnokság: Magyarország – Ecuador 2–3 (0–0)
Gólszerző:
Németh András (2)

U15 leány

Az U14-es korosztályú lányok nemzetközi tornán vettek részt, ahol második helyen végeztek. Akadémiánkról Harmat Sára, Jánoska Mirella, Kálló Evelin, Kovács Aida, Nagy Lili, Sipőcz Virág, Steyer Emese és Vicz Lara kapott meghívót.

Nemzetközi torna: Magyarország – Szlovákia 2–1 (0–1)
Gólszerzők:
Németh Adél, Sipőcz Virág

Nemzetközi torna: Magyarország – Csehország 1–5 (1–2)
Gólszerző:
Sipőcz Virág  

U17

Kapott gól nélkül, csoportelsőként jutott be a tavaszi elitkörbe a magyar U17-es válogatott. A magyar válogatott keretének akadémiánkról Gazdag Vajk, Mayer János, Pataki Márk és Szujó Attila volt tagja.

Eb-selejtező minitorna (U17): Szerbia – Magyarország 0–0

NB I

Gyurcsó Ádám ötöt hintett, Tamás Nándor és Kiss Tamás is mesterhármast szerzett – 15–0-ra vertük a Maglódot a Magyar Kupában.

Magyar Kupa, 7. forduló: Maglódi TC–Puskás Akadémia FC 0–15 (0–4)
Gólszerzők:
Gyurcsó Ádám (5), Tamás Nándor (3), Kiss Tamás (3), Yoell Van Nieff, Thomas Meissner, Radics Márton, Fülöp Lóránd

Az OTP Bank Liga 11. fordulójában 1-1-es félidőt követően 2–1-re kikaptunk a Budapest Honvéd csapatától.
OTP Bank Liga, 11. forduló: PAFC–Budapest Honvéd 1–2 (1–1)
Gólszerző:
Gyurcsó Ádám

NB III

NB III-asaink az újonc Lipót SE Pékség együttesével találkoztak.

NB III, Nyugati-csoport, 13. forduló: Lipót Pékség SE – PAFC II 2–1 (1–0)
Gólszerző:
Skribek Alen (tizenegyesből)

Utánpótlás

Két korosztályos együttesünk is kapott gól nélküli győzelmet aratott Miskolcon.

U15 bajnoki: DVTK – Puskás Akadémia 0–1 (0–1)
Gólszerző:
Bedő Dominik (öngól)

U14 bajnoki: DVTK – Puskás Akadémia 0–7 (0–4)
Gólszerző:
Vajda Milán (2), Schneider Nándor (2), Kern Martin, Szulimán Roland, Ásványi Domonkos

U19-es lányaink magabiztos győzelmet arattak a soroksári lányok ellen. Palakovics Laura szerezte az első gólunkat, Dénes Csenge és Lovász Emma is duplázni tudott, Janosütz Evelin pedig három találatig jutott.

U19 leány bajnoki: Puskás Akadémia – Soroksár SC 8–0 (6–0)
Gólszerzők:
Janosütz Evelin (3), Dénes Csenge (2), Lovász Emma (2), Palakovics Laura

U16-os lányaink 5-2-re nyertek a debreceni lányok ellen.
U16 leány: DVSC-DLA – Puskás Akadémia 2–5 (1–3)
Gólszerzők:
Sipőcz Virág (3), Nagy Lili, Kovács Aida

U14-es lányaink 1–0-s félidőt követően 2–0-ra nyertek hazai pályán.
U14 leány bajnoki: Puskás Akadémia – Astra-Alef HFC 2–0 (1–0)
Gólszerzők:
Móri Nikolett, Csata Martina

Megye II-es játékosaink döntetlent játszottak Csór együttese ellen.

Megye II bajnoki: PAFC III – Csór Truck Trailer 4–4 (1–2)
Gólszerzők:
Tóth Gábor, Halász Tai, Molnár Ákos, Kovács János

 
Mélyvíz

Saját nevelésű védőnk, Nagy Zsolt tizenöt percet játszott az Uruguay elleni felkészülési mérkőzésen, pár nappal...

Tovább olvasom
 
Tartjuk a lépést

U17-es korosztályos együttesünk 3–1-re győzött a Debrecen ellen, s ezzel második a pontvadászatban.

Tovább olvasom
 
"Több tűz kell!"

A büntetőt is hibázó U19-es csapatunk kikapott az Illés Akadémiától, a majd' kéthónapos szünet után. 

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - Illés Akadémia-Haladás  1-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - DVSC-DLA  3-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 - DVSC-DLA  0-2
Veszprémi FC USE - Felcsút SE U12  5-0
Veszprémi FC USE - Felcsút SE U13  1-4
Hévízi SK - Puskás Akadémia FC II  3-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány) - Haladás-Viktória  2-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 (leány) - Kecskeméti LC KTE SI  1-1
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Flavus Velence II  5-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - Vasas Kubala Akadémia  3-2