Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Gyurcsó Ádám ötször köszönt be a Magyar Kupában a Maglódi TC ellen, Sallai Roland a Bundesligában kezdőként lépett pályára - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósaink

SC Freiburg (német I. osztály):
Sallai Roland (bajnoki: 88. percig)

Zaglebie Lubin (lengyel I. osztály) 
Tajti Mátyás (bajnoki: pados)

KFC Komárno (szlovák II. osztály):
Ásványi Balázs (bajnoki: 90 perc)

FK Csíkszereda (román II. osztály):
Csonka Bonifác (hétvégi bajnoki: 90 perc; hétközi bajnoki: kiállítva a 89. percben), Magyari Szilárd ( hétvégi bajnoki: 90. percig)

Válogatott

U18

Hosszú Zétény (Ecuador ellen: pados), Komáromi György (Ecuador ellen: 90 perc), Posztobányi Patrik (Ecuador ellen 90 perc), Ominger Gergő (Ecuador ellen: 85. percig), Vaits Marcell (Ecuador ellen: pados)

U17

Gazdag Vajk (Szerbia ellen: pados), Mayer János (Szerbia ellen: pados), Pataki Márk (Szerbia ellen: pados), Szujó Attila (Szerbia ellen: 90 perc)


NB I

Puskás Akadémia FC:
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 90 perc, gól; Magyar Kupa: 90 perc, öt gól), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 46. percig), Radics Márton (bajnoki: pados; Magyar Kupa: 90 perc, gól), Spandler Csaba (bajnoki: 77. perctől; Magyar Kupa: 90 perc), Skribek Alen (bajnoki: pados; Magyar Kupa: 56. perctől), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: 87. perctől; Magyar Kupa: 46. perctől), Tóth Balázs (bajnoki: pados; Magyar Kupa: 90 perc)

DVSC:
Belényesi Csaba (Magyar Kupa: 90 perc, gól), Bévárdi Zsombor (Magyar Kupa: pados), Damásdi Alex (Magyar Kupa: 81. perctől)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: pados; Magyar Kupa: 90 perc, gól), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 90 perc)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 69. perctől; Magyar Kupa: 90 perc)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 84. percig, gól; Magyar Kupa: 46. perctől)

ZTE FC:
Hudák Martin (bajnoki: pados; Magyar Kupa: 79. perctől)

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (bajnoki: 90 perc, gól), Deutsch László (bajnoki: 68. percig), Galambos Ádám (bajnoki: pados), Kiprich Dávid (bajnoki: pados), Kocsis Bence (bajnoki: 68. perctől), Major Gergő (bajnoki: 83. percig), Mim Gergely (bajnoki: 90 perc), Mészáros Dávid (bajnoki: 90 perc), Nándori Botond (bajnoki: 90 perc), Sipos Zoltán (bajnoki: 83. perctől), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc, gól)

BFC Siófok
Elek Bence (Magyar Kupa: 65. percig), Izing Martin (Magyar Kupa: pados), Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc), Réti Patrik (Magyar Kupa: 90 perc)

Budafoki MTE:
Horváth Roland (bajnoki: 53. perctől; Magyar Kupa: 67. perctől), Szabó Máté (bajnoki: 90 perc, gól; Magyar Kupa: 90 perc), Vaszicsku Gergő (bajnoki: 46. perctől; Magyar Kupa: pados)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 67. perctől), Molnár Csaba (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 90 perc), Molnár Tibor (bajnoki: 46. perctől; Magyar Kupa: 90 perc), Végh Gábor (bajnoki: pados; Magyar Kupa: 90 perc, gól)

Dorogi FC:
Paudits Patrik (Magyar Kupa: 90 perc, gól)

Duna Aszfalt TLC: 
Varga Ádám (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Oldal Tibor (Magyar Kupa: 60. percig)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (bajnoki: 69. percig; Magyar Kupa: 55. percig, gól)

Szolnoki MÁV FC:
Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc) 

Vasas FC:
Daróczi Zoltán (bajnoki: pados; Magyar Kupa: 81. percig, gól), Tóth Bence (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: pados), Tóth László (Magyar Kupa: 58. percig) 

NB III

PAFC II
Ganbold Ganbajar (bajnoki: 54. perctől), Kalmár Benedek (bajnoki: pados), Koch Attila (bajnoki: 90 perc), Körmendi Kevin (bajnoki: 90 perc), Laky László (bajnoki: pados), László Noel (bajnoki: 82. perctől), Magyar Zsolt (bajnoki: 90 perc), Papp Kristóf (bajnoki: 67. perctől), Papp László (bajnoki: pados), Papp Milán (bajnoki: 90 perc), Papp Zsombor (bajnoki: 90 perc), Radics Márton (bajoki: 90 perc), Sipos Gábor (bajnoki: 54. percig), Skribek Alen (bajnoki: 82. percig, gól), Tamás Nándor (bajnoki: 90 perc)

Bicskei TC:
Radó Dániel (bajnoki: pados), Zelizi Patrik (bajnoki: pados)

BSE:
Péter Bence (bajnoki: 60. perctől)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: pados)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Sziklási Gergely (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 90 perc)

DVSC II:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc), Bévárdi Zsombor (bajnoki: 75. percig), Damásdi Alex (bajnoki: 90 perc)

DVTK II:
Óvári Zsolt (bajnoki: 90 perc, gól), Szabó Bence (bajnoki: 90 perc) 

ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc), Oroszi Dániel (bajnoki: 70. percig)

FC Dabas:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 90 perc), Kiss Dávid (bajnoki: pados; Magyar Kupa: 46. perctől) 

Jászberényi FC:
Ludasi Martin (bajnoki: 90 perc) 

Kelen SC:
Balogh Péter (bajnoki: pados), Dankó Márton (bajnoki: 90 perc) 

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: 65. perctől)

KTE Hufbau:
Erdei András (bajnoki: 86. perctől; Magyar Kupa: 73. perctől), Fehér Csanád (bajnoki: pados; Magyar Kupa: pados)

MOL Fehérvár FC:
Gundel-Takács Bence (bajnoki: 90 perc), Tarnóczi Roland (bajnoki: 65. percig), Tóth Attila (bajnoki: 80. perctől) 

Ózdi Kohász SE:
Lévai Norbert (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 86. percig)

PMFC:
De Oliveira Ayrton (bajnoki: 92. perctől; Magyar Kupa: 90 perc)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 70. percig), Lovász Bence (bajnoki: 46. perctől; Magyar Kupa: 90 perc)

Sárvár FC:
Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 58. perctől; Magyar Kupa: 56. percig) 

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 72. percig; Magyar Kupa: 71. perctől) 

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc), Lőrincz Attila (bajnoki: 54. perctől)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University f North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTEKTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 
Mélyvíz

Saját nevelésű védőnk, Nagy Zsolt tizenöt percet játszott az Uruguay elleni felkészülési mérkőzésen, pár nappal...

Tovább olvasom
 
Tartjuk a lépést

U17-es korosztályos együttesünk 3–1-re győzött a Debrecen ellen, s ezzel második a pontvadászatban.

Tovább olvasom
 
"Több tűz kell!"

A büntetőt is hibázó U19-es csapatunk kikapott az Illés Akadémiától, a majd' kéthónapos szünet után. 

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - Illés Akadémia-Haladás  1-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - DVSC-DLA  3-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 - DVSC-DLA  0-2
Veszprémi FC USE - Felcsút SE U12  5-0
Veszprémi FC USE - Felcsút SE U13  1-4
Hévízi SK - Puskás Akadémia FC II  3-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány) - Haladás-Viktória  2-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 (leány) - Kecskeméti LC KTE SI  1-1
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Flavus Velence II  5-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - Vasas Kubala Akadémia  3-2