megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Heti mérleg


Sallai ismét a kezdőben Freiburgban, kilenc volt akadémistánk a pályán az NB I-ben - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósaink

SC Freiburg (német I. osztály):
Sallai Roland (bajnoki: 76. percig)

Zaglebie Lubin (lengyel I. osztály) 
Tajti Mátyás (bajnoki: pados)

KFC Komárno (szlovák II. osztály):
Ásványi Balázs (bajnoki: 90 perc)

FK Csíkszereda (román II. osztály):
Magyari Szilárd (bajnoki: 63. percig)

Válogatott

U15

Kundrák Adrián (Örményország ellen: 80 perc; Gibraltár ellen: 41. perctől, gól ; Fehéroroszország ellen: 41. percig), Major Marcell (Örményország ellen: 80 perc ; Gibraltár ellen: 41. perctől ; Fehéroroszország ellen: 80 perc), Pécsi Ármin (Örményország ellen: 80 perc ; Gibraltár ellen: pados; Fehéroroszország ellen: pados) 

NB I

Puskás Akadémia FC:
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 53. perctől), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: 9. perctől), Skribek Alen (bajnoki: pados), Spandler Csaba (bajnoki: pados), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: 68. perctől), Tóth Balázs (bajnoki: pados)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: 66. perctől), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 89. percig)

ZTE FC:
Hudák Martin (bajnoki: pados)

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc, gól), Deutsch László (hétközi bajnoki: kiállítva: 61. percben ), Galambos Ádám (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 66. percig), Kiprich Dávid (hétközi bajnoki: 73. perctől; hétvégi bajnoki: pados), Kocsis Bence (hétközi bajnoki: 73. percig; hétvégi bajnoki: 46. perctől), Major Gergő (hétvégi bajnoki: 46. percig), Mim Gergely (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 90 perc), Mészáros Dávid (hétköznapi bajnoki: 64. percig ), Nándori Botond (hétközi bajnoki: 59. perctől; hétvégi bajnoki: 90 perc), Sipos Zoltán (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 46. perctől), Skribek Alen (hétközi bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (hétközi bajnoki: 90 perc, gól), Tányéros Ádám (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 46. percig)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (hétvégi bajnoki: 55. percig) 

BFC Siófok
Lorentz Márton (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Réti Patrik (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 85. perctől)

Budafoki MTE:
Horváth Roland (hétvégi bajnoki: 58. percig, gól), Szabó Máté (hétvégi bajnoki: 75. percig), Vaszicsku Gergő (hétvégi bajnoki: pados)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Molnár Csaba (hétközi bajnoki: 90 perc, gól; hétvégi bajnoki: 40. perctől), Végh Gábor (hétközi bajnoki: 82. perctől; hétvégi bajnoki: pados)

Dorogi FC:
Paudits Patrik (hétközi bajnoki: 81. percig, gól; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Duna Aszfalt TLC: 
Timári Norman (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados), Varga Ádám (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados)

Kazincbarcika:
Oldal Tibor (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 76. percig, két gól)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (hétközi bajnoki: 46. percig; hétvégi bajnoki: 46. perctől)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (hétközi bajnoki: 92. percig; hétvégi bajnoki: 90 perc), Papp Szilárd (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc) 

Vasas FC:
Daróczi Zoltán (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 82. perctől), Tóth Bence (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Tóth László (hétvégi bajnoki: pados) 

NB III

PAFC II
Ganbold Ganbajar (bajnoki: 82. perctől), Koch Attila (bajnoki: 90 perc), Komáromi György (bajnoki: 90 perc), Laky László (bajnoki: pados), László Noel (bajnoki: pados), Magyar Zsolt (bajnoki: 90 perc, két gól), Nagy Zalán (bajnoki: pados), Ominger Gergő (bajnoki: 71. percig), Papp Milán (bajnoki: pados), Sipos Gábor (bajnoki: 71. perctől), Skribek Alen (bajnoki: 90 perc), Spandler Csaba (bajnoki: 90 perc), Suciu Toni (bajnoki: pados), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc)

Bicskei TC:
Radó Dániel (bajnoki: 90 perc), Zelizi Patrik (bajnoki: pados)

BSE:
Péter Bence (bajnoki: 90 perc)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: pados)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Sziklási Gergely (bajnoki: 90 perc, gól)

DVSC II:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc, gól), Bévárdi Zsombor (bajnoki: 90 perc, két gól), Damásdi Alex (bajnoki: 90 perc, gól)

DVTK II:
Óvári Zsolt (bajnoki: 90 perc)

ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc), Oroszi Dániel (bajnoki: 90 perc)

FC Dabas:
Czuczi Márton (bajnoki: pados), Kiss Dávid (bajnoki: 89. perctől)

Iváncsa KSE:
Vallejos Dominique (bajnoki: 62. perctől)

Kelen SC:
Balogh Péter (bajnoki: 90 perc), Dankó Márton (bajnoki: 90 perc)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: 94. perctől)

KTE Hufbau:
Erdei András (bajnoki: pados), Fehér Csanád (bajnoki: 56. perctől)

MOL Fehérvár FC:
Tarnóczi Roland (bajnoki: 90 perc), Tóth Attila (bajnoki: 88. perctől) 

Ózdi Kohász SE:
Lévai Norbert (bajnoki: 46. percig)

PMFC:
De Oliveira Ayrton (bajnoki: pados)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc), Lovász Bence (bajnoki: pados)

Sárvár FC:
Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 82. percig) 

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 72. percig) 

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc), Lőrincz Attila (bajnoki: 66. percig, két gól)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University f North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTEKTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

Meccsinfó: Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás Akadémia FC

Szurkolói információk a Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás...

Skribek Pakson folytatja

Három és fél évre a Paksi FC-hez igazolt Skribek Alen.

TOVÁBBI HÍREK

Heti mérleg


Sallai ismét a kezdőben Freiburgban, kilenc volt akadémistánk a pályán az NB I-ben - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósaink

SC Freiburg (német I. osztály):
Sallai Roland (bajnoki: 76. percig)

Zaglebie Lubin (lengyel I. osztály) 
Tajti Mátyás (bajnoki: pados)

KFC Komárno (szlovák II. osztály):
Ásványi Balázs (bajnoki: 90 perc)

FK Csíkszereda (román II. osztály):
Magyari Szilárd (bajnoki: 63. percig)

Válogatott

U15

Kundrák Adrián (Örményország ellen: 80 perc; Gibraltár ellen: 41. perctől, gól ; Fehéroroszország ellen: 41. percig), Major Marcell (Örményország ellen: 80 perc ; Gibraltár ellen: 41. perctől ; Fehéroroszország ellen: 80 perc), Pécsi Ármin (Örményország ellen: 80 perc ; Gibraltár ellen: pados; Fehéroroszország ellen: pados) 

NB I

Puskás Akadémia FC:
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 53. perctől), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: 9. perctől), Skribek Alen (bajnoki: pados), Spandler Csaba (bajnoki: pados), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: 68. perctől), Tóth Balázs (bajnoki: pados)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: 66. perctől), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 89. percig)

ZTE FC:
Hudák Martin (bajnoki: pados)

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc, gól), Deutsch László (hétközi bajnoki: kiállítva: 61. percben ), Galambos Ádám (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 66. percig), Kiprich Dávid (hétközi bajnoki: 73. perctől; hétvégi bajnoki: pados), Kocsis Bence (hétközi bajnoki: 73. percig; hétvégi bajnoki: 46. perctől), Major Gergő (hétvégi bajnoki: 46. percig), Mim Gergely (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 90 perc), Mészáros Dávid (hétköznapi bajnoki: 64. percig ), Nándori Botond (hétközi bajnoki: 59. perctől; hétvégi bajnoki: 90 perc), Sipos Zoltán (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 46. perctől), Skribek Alen (hétközi bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (hétközi bajnoki: 90 perc, gól), Tányéros Ádám (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 46. percig)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (hétvégi bajnoki: 55. percig) 

BFC Siófok
Lorentz Márton (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Réti Patrik (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 85. perctől)

Budafoki MTE:
Horváth Roland (hétvégi bajnoki: 58. percig, gól), Szabó Máté (hétvégi bajnoki: 75. percig), Vaszicsku Gergő (hétvégi bajnoki: pados)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Molnár Csaba (hétközi bajnoki: 90 perc, gól; hétvégi bajnoki: 40. perctől), Végh Gábor (hétközi bajnoki: 82. perctől; hétvégi bajnoki: pados)

Dorogi FC:
Paudits Patrik (hétközi bajnoki: 81. percig, gól; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Duna Aszfalt TLC: 
Timári Norman (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados), Varga Ádám (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados)

Kazincbarcika:
Oldal Tibor (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 76. percig, két gól)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (hétközi bajnoki: 46. percig; hétvégi bajnoki: 46. perctől)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (hétközi bajnoki: 92. percig; hétvégi bajnoki: 90 perc), Papp Szilárd (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc) 

Vasas FC:
Daróczi Zoltán (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 82. perctől), Tóth Bence (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Tóth László (hétvégi bajnoki: pados) 

NB III

PAFC II
Ganbold Ganbajar (bajnoki: 82. perctől), Koch Attila (bajnoki: 90 perc), Komáromi György (bajnoki: 90 perc), Laky László (bajnoki: pados), László Noel (bajnoki: pados), Magyar Zsolt (bajnoki: 90 perc, két gól), Nagy Zalán (bajnoki: pados), Ominger Gergő (bajnoki: 71. percig), Papp Milán (bajnoki: pados), Sipos Gábor (bajnoki: 71. perctől), Skribek Alen (bajnoki: 90 perc), Spandler Csaba (bajnoki: 90 perc), Suciu Toni (bajnoki: pados), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc)

Bicskei TC:
Radó Dániel (bajnoki: 90 perc), Zelizi Patrik (bajnoki: pados)

BSE:
Péter Bence (bajnoki: 90 perc)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: pados)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Sziklási Gergely (bajnoki: 90 perc, gól)

DVSC II:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc, gól), Bévárdi Zsombor (bajnoki: 90 perc, két gól), Damásdi Alex (bajnoki: 90 perc, gól)

DVTK II:
Óvári Zsolt (bajnoki: 90 perc)

ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc), Oroszi Dániel (bajnoki: 90 perc)

FC Dabas:
Czuczi Márton (bajnoki: pados), Kiss Dávid (bajnoki: 89. perctől)

Iváncsa KSE:
Vallejos Dominique (bajnoki: 62. perctől)

Kelen SC:
Balogh Péter (bajnoki: 90 perc), Dankó Márton (bajnoki: 90 perc)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: 94. perctől)

KTE Hufbau:
Erdei András (bajnoki: pados), Fehér Csanád (bajnoki: 56. perctől)

MOL Fehérvár FC:
Tarnóczi Roland (bajnoki: 90 perc), Tóth Attila (bajnoki: 88. perctől) 

Ózdi Kohász SE:
Lévai Norbert (bajnoki: 46. percig)

PMFC:
De Oliveira Ayrton (bajnoki: pados)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc), Lovász Bence (bajnoki: pados)

Sárvár FC:
Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 82. percig) 

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 72. percig) 

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc), Lőrincz Attila (bajnoki: 66. percig, két gól)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University f North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTEKTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 
 
Meccsinfó: Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás Akadémia FC

Szurkolói információk a Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás...

 
Skribek Pakson folytatja

Három és fél évre a Paksi FC-hez igazolt Skribek Alen.

More news

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 29. | 13:00 Mezőkövesd

MECCSINFÓ nyilnyil

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

MECCSINFÓ nyilnyil

január 29. | 13:00 | Mezőkövesd

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 29. | 13:00 | Mezőkövesd

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia U15 - Kassa (felk. mérk.)  3–0
Puskás Akadémia U17 – Kassa (felk. mérk.)  1–1
Puskás Akadémia FC II - Abda SC  4–1
Rapid Wien–Puskás Akadémia U16 (felk. mérk.)  0–2
Rapid Wien–Puskás Akadémia U14 (felk. mérk.)  4–0
Puskás Akadémia FC - FK Jablonec  0-1
Puskás Akadémia FC - Karlsruher SC  1-0
Puskás Akadémia FC II–MÁV Előre FC FŐNIX (Fejér megyei I.)  5–0
Puskás Akadémia FC II - Főnix FC  5–0
Puskás Akadémia FC - BSC Young Boys  0-3