megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP
HUN ENG

INTERNATIONAL YOUTH TOURNAMENT

HUN ENG

02. 06. 2022.

CR FLAMENGO – BUDAPEST HONVÉD–MFA 2–0 (1–0)

G.: Jonathan, Lorran

PANATHINAIKOSZ – REAL MADRID FC 0–1 (0–1)

G.: Fortuny

FC DAC 1904 – PUSKÁS AKADÉMIA 1–2 (1–1)

G.: Ziga, and Dusinszki (2)

03. 06. 2022.

BUDAPEST HONVÉD–MFA – SPORTING CP 1–0 (1–0)

G.: Szűcs (by penalty)

CR FLAMENGO – DINAMO KIJEV 1–1 (1–0)

G.: Jonathan, and Kremchanin (by penalty)

PUSKÁS AKADÉMIA – PANATHINAIKOSZ 1–0 (1–0)

G.: Dusinszki

04. 06. 2022.

SPORTING CP – CR FLAMENGO 2–0 (2–0)

G.: De Matos (2)

BUDAPEST HONVÉD–MFA – DINAMO KIJEV 0–1 (0–1)

G.: Balaba

REAL MADRID CF – FC DAC 1904 2–0 (1–0)

G.: Fortuny, Mascaró

05. 06. 2022.

PANATHINAIKOSZ – FC DAC 1904

G.: Spatharis, Georgoulakis, and Raska

SPORTING CP – DINAMO KIJEV 2–3 (1–2)

G.: De Matos, Nikitenko, and Gusiev, Ishchenko, Pashko

REAL MADRID CF – PUSKÁS AKADÉMIA 1–0 (1–0)

G.: De Llanos

06. 06. 2022.

Match for 7th place:

FC DAC 1904 – SPORTING CP 0–2 (0–1)

G.: Kandala, De Matos

Match for 5th place:

PANATHINAIKOSZ – BUDAPEST HONVÉD–MFA 2–1 (0–1)

G.: Pitsotis, Lazari, and Szűcs

Match for 3rd place:

PUSKÁS AKADÁMIA – CR FLAMENGO 0–3 (0–2)

G.: Jonathan, Daniel, Felipe Lima

Final:

REAL MADRID CF – DINAMO KIJEV 4–0 (3–0)

G.: Fortuny (2), Diocou, Mascaró

PAFC - Kecskeméti TE

augusztus 19. | 20:00 Pancho Aréna

MECCSINFÓ nyilnyil

PAFC - Kecskeméti TE

MECCSINFÓ nyilnyil

augusztus 19. | 20:00 | Pancho Aréna

PAFC - Kecskeméti TE

augusztus 19. | 20:00 | Pancho Aréna

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

ETO Akadémia - Puskás Akadémia FC II  2–3
Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC  1–1
DAC – Puskás Akadémia U14 (Nagy Adrián-emléktorna, Léva, elődöntő)  1–6
ETO FC Győr – Puskás Akadémia (leány U17, felkészülési mérkőzés)  2–5
ETO FC Győr – Puskás Akadémia (leány U15, felkészülési mérkőzés)  0–8
Diósgyőri VTK – Puskás Akadémia U16 (II. DVTK Rakaczki-kupa)  3–2/2–2
Puskás Akadémia – FC STK 1914 Somorja U14 (Nagy Adrián-emléktorna, Léva, döntő)  10–0
Puskás Akadémia – NK Osijek U17 (felkészülési mérkőzés)  2–3
TSC – Puskás Akadémia U15 (TSC Kupa)  0–2
Puskás Akadémia U16 - Legia Warszava (Rakaczki Kupa)  1–3