Bezár
kibomlo kibomlo
Stáb
HUN ENG

AZ AKADÉMIÁT MŰKÖDTETŐ ALAPÍTVÁNY

ALAPÍTÓJA
Orbán Viktor 
KURATÓRIUMA
Mészáros Lőrinc elnök   
Harangozó László
Oláh János
FELÜGYELŐBIZOTTSÁGA
Jakab János elnök
Mészáros János
Szabó Lajos
SZAKMAI TANÁCSADÓ TESTÜLETE
Dr. Csabai József (Kanada)
Tóth-Zele József (Spanyolország)
VEZETŐSÉG
Tulajdonosi tanácsadó Komjáti András
Klubigazgató Tóth Balázs
Akadémiaigazgató Liszkai Dezső
Gazdasági igazgató Hamar Attila Albertné
Műszaki igazgató Mészáros László
Kollégiumigazgató Kiss Zoltán
Kommunikációs és marketingigazgató Gressó Gergely
Jogi képviselő Dr. Vörös József
HR-asszisztens Kiss Brigitta
Könyvelő Forisek Beatrix, Puskáné Bóka Éva
Pénzügyi asszisztens Bognár Tímea, Sempergerné Kasza Mónika
Recepciós Trankerné Vörös Andrea
AZ AKADÉMIA EDZŐI
Felnőtt, NB I-es csapat Mészáros László (PAFC ügyvezető)
Bolla Krisztián (PAFC ügyvezető-helyettes)
Hornyák Zsolt (vezetőedző)
Pető Zoltán (technikai vezető)
Polonkai Attila (asszisztens edző)
Vanczák Vilmos (asszisztens edző)
Balajcza Szabolcs (kapusedző)
Dr. Vaszilkó Péter (csapatorvos)
Dr. Nagy Tamás (csapatorvos) 
Egon Kunzmann (erőnléti edző)
Feszthammer Réka (fizioterapeuta)
Purger Szilárd (rehabilitációs edző) 
Hajnal Imre Zsolt (masszőr)
Kiss István (masszőr)
Héring Erzsébet (szertáros)
Weizengruber Istvánné (szertáros)
Nagy Gábor (scout)
Tóth Balázs (scout)
Akadémiaigazgató Liszkai Dezső
Igazgatói asszisztens Mohácsi Klaudia
Szakmai és képzési vezető Horváth Péter
Operatív vezető Havas Máté
Nemzetközi kapcsolatokért felelős vezető Mátrai Márk
Utánpótlás technikai vezető Gáspár Máté
Utánpótlás-menedzser Csordás Szabolcs
Utánpótlás informatikai menedzser Juhász Péter
Utánpótlás-irodavezető Szabó Zsuzsanna
Kit menedzser  Balla Tihamér
Az egyéni képzés vezetője Kanta Szabolcs
NB II Visinka Ede, Berndt András
NB III Nagy Ádám, Bárdosi Balázs
U19 Székely Gábor, Kiss Márton György
U17 Mónos Tamás, Burányi Tamás
U16 Kádár László, Nagy Szilárd
U15 Fóris Róbert, Szabó Dániel
U14 Körtvélyesi István, Pálfi Milán
Kapusedző Mitring István (NB III, U19)
Deli Zoltán (U17, U16)
Molnár Péter (U15, U14)
Az egyéni képzésért felelős edzők Fodor Marcell
Laczkó Zsolt
Magasföldi József
RealTanoda szakmai koordinátor Baboss Botond
Felcsút SE és női szekció
Koordinátor Lacza Albert
PAFC III Szabó Dániel
Megyei U19 Mezei Ferenc
Megyei U16 Pálfi Milán
Regionális U13 Móri Tamás
Regionális U12 Gálos Zoltán
Bozsik U11 Balla Tihamér
Bozsik U10 Sulyok Attila
Bozsik U9 Lacza Albert
Bozsik U7 Szilágyi Tamás
Női szekcióvezető Halászi Kinga
Női NB II Halászi Kinga
Női U19 Mészáros Dalma
Női U16 Krascsenics Petra
Női U14 Szalkai Kitti
Női erőnléti edző Bajcsy Krisztina
Kapusedző Marton Henrik
SPORTTUDOMÁNYI RÉSZLEG
Sporttudományi csoportvezető Marczinka Tamás
Orvosi csoport Dr. Pelle Judit (orvosi csoportvezető)
Dr. Dani Barbara (fogorvos)
Dr. Kohl Zsuzsanna (rezidens)
Dr. Kovács Attila (kardiológus)
Dr. Szelid Zsolt (kardiológus)
Dr. Váradi Éva (radiológus)
Dr. Lajkó Dezső (ortopéd-traumatológus)
Dr. Magyar Mátyás (sérülésellátásért felelős orvos)
Dr. Zsidek Lajos (sérülésellátásért felelős orvos)
Hegyi Karina (ápoló, orvosi asszisztens)
Gebauer Krisztina (ápoló, orvosi asszisztens)
Homolya Orsolya (dietetikus)
Erőnléti csoport Bajor Richard (NB III, erőnléti edző)
Németh Tamás (U19, erőnléti edző)
Diós Bence (U17, erőnléti edző)
Radó Dániel (U16, erőnléti edző)
Répási Bendegúz (U15, U14, erőnléti edző)
Rehabilitációs csoport Farkas Dániel (NB III, vezető gyógytornász)
Szűcs Péter (NB II, gyógytornász)
Budai Bettina (U19, gyógytornász)
Bali Mariann (U17, U16, gyógytornász)
Petrovics Panna (U15, U14, gyógytornász)
Saáry Andrea (gyógytornász)
Büi Deborah (lánykorosztályok, gyógytornász)
Vidics János (NB III, masszőr)
Sulyok Barnabás (U19, masszőr)
Hoffer Dávid (U17, U16, masszőr)
Buzár Miklós (U15, U14, masszőr)
Videóelemző csoport Horváth Péter (U19, csoportvezető)
Kovács Tamás (NB III)
Budai Gergely (U17)
Csordás Szabolcs (U16)
Kólya Zoltán (U15)
Horváth János (U14)
Deák Zsolt
Sportpszichológiai csoport Kocsis Erika (sportpszichológus)
Bartos Beáta (mentálhigiénés szakember)
ORVOSI CSOPORT
Sérültellátásért felelős orvos Dr. Schandl Károly
Orvosi Stáb Dr. Dani Barbara 
Dr. Lejko Dezső
Dr. Kovács Attila
KOMMUNIKÁCIÓ és MARKETING
Kommunikációs és marketingigazgató Gressó Gergely
Kiadványszerkesztő Lorentz Attila
Fotó Döme László Balázs
Barbara Gabriella
Újságíró
Szerkesztő-riporter
Horváth Bálint
Horváth László
Nagy Enikő
Erdmann Mátyás
PTV Fekete Imre
Operatőr-vágó Döme László
Fekete Imre
Góczán András
Stúdió, hangosbemondás Balogh Bence
Lévai Imre
Ifj. Spindler József
Marketingmenedzser Berzlánovich Lívia
Marketingmunkatárs Sárközi Bettina
Marketingasszisztens Hegedűs Anna
VIP-menedzser Wollein Judit
Ajándékbolt Bessenyei-Holka Petra
Jóna Teréz
Idegenforgalmi referens Lajtai Dóra
Social media tartalomszerkesztő Tollár Dániel
Kreatívgrafikus Czakó Gergely
Öregdiák központ
Öregdiák Központ vezető Mácsodi Ferenc
Titkár Tavali Emil
KOLLÉGIUM
Igazgató Kiss Zoltán
Igazgatóhelyettes Hegyi Márk
Nevelőtanárok Ásványi Balázs
Baboss Botond
Dudás József
Hegyi Márk
Kecskés Péter
Radnainé Enyedi Judit
Rivnyák Ferenc
Sipos Árpád
Virovecz Katalin
Óraadó tanárok Flier Éva (történelem, magyar nyelv és irodalom)
Toldi Szilvia (angol)
SPORTLÉTESÍTMÉNY
Műszaki igazgató Mészáros László
Műszaki igazgatóhelyettes Szabó Péter
Létesítményvezető Koncz József
Műszaki asszisztens Stricker Bernadett
Rendszergazdák  Antal Csaba, Kiss Renátó
Karbantartók Vezető: Szám Ferenc 
id. Szöllősi Pál
Keresztesi Tamás
Litter László
Putnoki Gábor
Gépész karbantartók Kern András, Szedlák Károly
Autóbuszvezetők Boros Balázs
Dánél László
Majnár Krisztián
Nagy István
Ódor Csaba
Stricker József
Tankó Zoltán
Varga Richárd
Mosoda Nagy Zsoltné
Matus Edina
Pályakarbantartók Vezető: ifj. Szöllősi Pál
Bancsi Ferenc
Barna Norbet
Bőcs István
Erdész Imre
Heitler Tamás
Hostyánszki László
Kovács Miklós
Mérten Tamás
Mohos Norbert
Németh Péter
Nitti Tamás
Parti Tamás
Polgár Tibor
Resch Bence
Resch Roland
Tóth Gábor
Utánpótlás- szertárosok Szendreiné Papp Erika
Szerencsés Lászlóné
Varga Andrea
Vígh Andrásné
Takarítók vezetője Mészáros Lionella
A Felcsúti Letenyey Lajos 
Gimnázium, Szakgimnázium
és Szakközépiskola takarítói
 
Boros Istvánné
Gyulainé Fehér Ágnes
Mohos Sándorné
A kollégium takarítói Szerencsés Anita
Szerencsés Zsuzsanna
Az orvosi épület takarítója Heitler Sándorné
A Pancho Aréna takarítói Barócsi Noémi
Kalocsa Attiláné
Máté Zsanett
Schnepp Katalin
Szabó Aranka
Szalai Zsuzsanna
SPORTKOMPLEXUM
Takarítás Zsombok Imréné (csoportvezető)
Ács Adrienn (takarítónő)
Bakonyi Zoltánné (takarítónő)
Kalocsáné Árki Mónika (takarító)
Mészáros Zoltánné (takarítónő)
Pop Edina (takarítónő)
Selettye Sándorné (takarítónő)
Szabó Lászlóné (takarítónő)
ÉTTEREM
Vezető Balogh György
Szakács Bodnár Gábor
Schubert Jánosné
Iványi Dávid
Szeitz János
Vendéglátós Schubert Judit
Konyhai kisegítő Flier Istvánné
Fodor Zsanett
Hadlaczkyné Tóth Ágnes
Huszár Tiborné
Kincses Julianna Borbála
Kovács Zsuzsa
Nagy Istvánné
Petrovits Ferencné
Schmidt Jánosné
PUSKÁS AKADÉMIA SPORT HOTEL
Vezető Czene Ferenc
Szakács Balázs Péter
Szakács Norbert
Konyhalány Schmidt Jánosné
Felszolgáló Tóth Márkó
Varga Georgina
Kisegítők Szabó Péter
Szente József
Szentgyörgyi Gábor
Karbantartó id. Spindler József
Takarító Fóris László Józsefné
Éjjeli portás Szilágyi Lajos
PUSKÁS INTÉZET
Igazgató Balogh Balázs
Archívumkezelők Balogh Bence
Hernády Béla
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC - Szombathelyi Haladás  3-0
Puskás Akadémia FC - Újpest FC  5-0
Puskás Akadémia FC - Aqvital FC Csákvár  1-1
Mezőkövesd Zsóry FC - Puskás Akadémia FC  1-0
Mol Fehérvár FC - Puskás Akadémia FC  1-1
Illés Akadémia-Haladás - Puskás Akadémia U16  0-3
Budapest Honvéd - Puskás Akadémia U14  2-3
Puskás Akadémia U19 - FTC  1-2
Érdi VSE - Puskás Akadémia FC II  0-5
Pápai ELC - Puskás Akadémia FC (Női NB II)  0-9