Bezár
kibomlo kibomlo
Stáb

AZ AKADÉMIÁT MŰKÖDTETŐ ALAPÍTVÁNY

ALAPÍTÓJA
Orbán Viktor 
KURATÓRIUMA
Mészáros Lőrinc elnök   
Harangozó László
Oláh János
FELÜGYELŐBIZOTTSÁGA
Jakab János elnök
Mészáros János
Szabó Lajos
SZAKMAI TANÁCSADÓ TESTÜLETE
Dr. Csabai József (Kanada)
Tóth-Zele József (Spanyolország)
VEZETŐSÉG
Akadémia igazgató Takács Mihály
Gazdasági igazgató Hamar Attila Albertné
Műszaki igazgató Mészáros László
Kollégiumigazgató Kiss Zoltán
Nemzetközi kapcsolatokért felelős igazgató Papp Bence
Kommunikációs igazgató Balogh Balázs
Marketing igazgató Buda Márton
Jogi képviselő Dr. Vörös József
HR-asszisztens Kiss Brigitta
Könyvelő Forisek Beatrix
Irodai asszisztens Bognár Tímea
Rendszergazda Antal Csaba
Recepciós Trankerné Vörös Andrea
AZ AKADÉMIA EDZŐI
Felnőtt, NB I-es csapat Komjáti András (klubigazgató)
Tóth Balázs (sportigazgató)
Mészáros László (PAFC ügyvezető)
Bolla Krisztián (PAFC ügyvezető helyettes)
Horváth Péter (asszisztens edző)
Pető Zoltán (technikai vezető)
Polonkai Attila (erőnléti edző)
Vanczák Vilmos (játékosmegfigyelő)
Vezér Ádám (kapusedző)
Dr. Schandl Károly (csapatorvos)
Dr. Csáki István (sporttudományos csoportvezető)
Feszthammer Réka (fizioterapeuta)
Hajnal Imre Zsolt (masszőr)
Kiss István (masszőr)
Héring Erzsébet (szertáros)
Weizengruber Istvánné (szertáros)
Akadémia igazgató Takács Mihály
Képzési igazgató Liszkai Dezső
Sporttudományi részlegvezető Dr. Csáki István
Scout csoportvezető  Havas Máté
Utánpótlás titkárságvezető Szabó Zsuzsanna
Utánpótlás sportmunkatárs Balla Tihamér
NB III Visinka Ede, Berndt András
U19 Kenéz Szabolcs, Burányi Tamás
U17 Czinkon Szabolcs
U16 Nagy Ádám
U15 Székely Gábor
U14 Fóris Róbert
U13 Kanta Szabolcs
U12 Kádár László
Kapusedző Mitring István
Deli Zoltán
RealTanoda szakmai koordinátor Baboss Botond
Puskás Akadémia III (megyei II. osztály) Szabó Dániel
Felcsút SE U21 Szabó Dániel
Felcsút SE U11 Sipos Zoltán
Felcsút SE U9 Gálos Zoltán
Felcsút SE U7, U16 Móri Tamás
U15, U18 leány vezetőedző Halászi Kinga, Mészáros Dalma
Felcsút SE U18 leány Sándor László
Felcsút SE U15 leány Szabó Lajos
SPORTTUDOMÁNYI RÉSZLEG
Vezető Dr. Csáki István
Orvosi csoport Dr. Pelle Judit (orvosi csoportvezető)
Dr. Magyar Mátyás (sérülésellátásért felelős orvos)
Dr. Zsidek Lajos (sérülésellátásért felelős orvos)
Hegyi Karina (ápoló, orvosi asszisztens)
Gebauer Krisztina (ápoló, orvosi asszisztens)
Homolya Orsolya (dieteikus)
Erőnléti csoport Papp Róbert (NBIII) (vezető erőnléti edző)
Diós Bence (U16, U17) (erőnléti edző)
Nagy Norbert (U14, U15) (erőnléti edző)
Bajor Richard (U19) (erőnléti edző)
Rehabilitációs csoport Farkas Dániel (U16, U17) (vezető gyógytornász)
Petrovics Panna (NBIII, U19) (gyógytornász)
Saáry Andrea (U14, U15) (gyógytornász)
Szűcs Péter (NBII) (gyógytornász)
Vidics János (NBIII) (masszőr)
Hoffer Dávid (masszőr)
Sulyok Barnabás (masszőr)
Videoelemző csoport Horváth Péter (vezető videoelemző)
Kovács Tamás (videoelemző)
Budai Gergely (videoelemző)
Kólya Zoltán (videoelemző)
Sportpszichológia csoport Kocsis Erika (sportpszichológus)
Bartos Beáta (mentálhigiénés szakember)
Innovációs csoport Marczinka Tamás (tudományos munkatárs)
Juhász Péter (adatbázis kezelő, IT szakember)
ORVOSI CSOPORT
Sérültellátásért felelős orvos Dr. Schandl Károly
Orvosi Stáb Dr. Dani Barbara 
Dr Lejko Dezső
Dr. Kovács Attila
KOMMUNIKÁCIÓ
Kommunikációs igazgató Balogh Balázs
Tördelő grafikus Lorentz Attila
Fotó Döme László Balázs
Varga Ildikó
Újságíró Hernády Béla
Horváth László
Nagy Enikő
Asszisztens Mohácsi Klaudia
PTV Fekete Imre
Operatőr - vágó Döme László
Fekete Imre
Mohácsy Viktor
Stúdió, hangosbemondás Balogh Bence
Lévai Imre
Ifj. Spindler József
MARKETING
Marketing igazgató Buda Márton
Marketing menedzser Berzlánovich Lívia
VIP-menedzser Wollein Judit
 Ajándékbolt Ájzert Viktória
Némethné Nagy Vivien
Öregdiák központ
Öregdiák Központ vezető Mácsodi Ferenc
Titkár Tavali Emil
KOLLÉGIUM
Igazgató Kiss Zoltán
Igazgatóhelyettes Hegyi Márk
Nevelőtanárok Ásványi Balázs
Baboss Botond
Dudás József
Hegyi Márk
Kecskés Péter
Radnainé Enyedi Judit
Rivnyák Ferenc
Sipos Árpád
Virovecz Katalin
Óraadó tanárok Flier Éva (történelem, magyar nyelv és irodalom)
Toldi Szilvia (angol)
Takarítók Vezető: Mészáros Lionella
Barócsi Noémi
Boros Istvánné
Gyulainé Fehér Ágnes
Heitler Sándorné
Kalocsa Attiláné
Máté Zsanett
Mohos Sándorné
Schnepp Katalin
Szabó Aranka
Szalai Zsuzsanna
Szerencsés Anita
Szerencsés Zsuzsa
Kertész Schubert Zoltánné
SPORTLÉTESÍTMÉNY
Műszaki igazgató Mészáros László
Létesítményvezető Szabó Péter
Műszaki vezető Koncz József
Gondnok Vezető: Szám Ferenc 
id. Szöllősi Pál
Keresztesi Tamás
Kern András
Litter László
Putnoki Gábor
Szedlák Károly
Autóbuszvezetők Dánél László
Majnár Krisztián
Nagy István
Ódor Csaba
Stricker József
Tankó Zoltán
Varga Richárd
Mosoda Nagy Zsoltné
Matus Edina
Pályakarbantartók Vezető: ifj. Szöllősi Pál
Békei Norbert
Bőcs István
Erdész Imre
Heitler Tamás
Horváth Sándor
Hostyánszki László
Mérten Tamás
Mohos Norbert
Németh Péter
Nitti Tamás
Parti Tamás
Polgár Tibor
Resch Roland
Szabó Dániel
Tóth Gábor
Tóth Kristóf
Utánpótlás- szertárosok Kihári Istvánné
Szendreiné Papp Erika
Szerencsés Lászlóné
Varga Andrea
Vígh Andrásné
SPORTKOMPLEXUM
Takarítás Zsombok Imréné (csoportvezető)
Ács Adrienn (takarítónő)
Bakonyi Zoltánné (takarítónő)
Fehér Dezsőné (takarítónő)
Keresztesi Katalin (takarítónő)
Mészáros Zoltánné (takarítónő)
Selettye Sándorné (takarítónő)
Szabó Lászlóné (takarítónő)
ÉTTEREM
Vezető Balogh György
Szakács Bodnár Gábor
Schubert Jánosné
Iványi Dávid
Szeitz János
Konyhai kisegítő Kincses Julianna Borbála
Litter Edit
Kovács Andrea Etelka
Varga Mária
PUSKÁS AKADÉMIA SPORT HOTEL
Vezető Czene Ferenc
Szakács Balázs Péter
Szakács Norbert
Konyhalány Schmidt Jánosné
Felszolgáló Tóth Márkó
Varga Georgina
Kisegítők Szabó Péter
Szente József
Szentgyörgyi Gábor
Karbantartó id. Spindler József
Takarító Fóris László Józsefné
Éjjeli portás Szilágyi Lajos
PUSKÁS INTÉZET
Idegenforgalmi referens Lajtai Dóra
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC  2-0
Puskás Akadémia FC - Paksi FC  1-1
Pénzügyőr SE - Puskás Akadémia FC II  0-6
DVTK - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17  1-2
DVTK - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  0-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 (leány) - Kőbányáért FNLA  31-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Békéscsaba Labdarúgó Akadémia  6-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - Békéscsaba Labdarúgó Akadémia  4-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - DVTK  3-0
Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC  1-0