Bezár
kibomlo kibomlo
Szurkolói menetrend

 

 

Martonvásár - Baracska - Vál - Tabajd - Alcsútdoboz - Felcsút

 

Oda

Megállóhelyek

Vissza

15:55

Martonvásár - Vasútállomás

19:35

15:59

Martonvásár - Postakocsi Vendéglő

19:31

16:03

Baracska - Vasúti megállóhely

19:27

16:07

Kajászó - Rákóczi u. 137.

19:23

16:12

Vál - Rákóczi u. 8.

19:18

16:13

Vál - Kisköz

19:16

16:18

Tabajd - Petőfi u. 51.

19:12

16:19

Tabajd - Posta

19:11

16:21

Alcsútdoboz - Szabadság út 284.

19:09

16:23

Alcsútdoboz - Polgármesteri Hivatal

19:07

16:24

Alcsútdoboz - Szabadság út 6.

19:06

16:28

Felcsút - Polgármesteri Hivatal

19:02

16:30

Felcsút - Puskás Akadémia

19:00

 

 

Tatabánya - Szár - Újbarok - Felcsút

 

Oda

Megállóhelyek

Vissza

15:50

Tatabánya - Győri úti InterSpar áruház parkoló LIDL felőli oldal

19:35

15:55

Tatabánya - Köztársaság út Galla patak/csónakázó tó buszmegálló

19:30

15:56

Tatabánya - Összekötő út Tesco áruház utáni buszmegálló

19:29

15:59

Tatabánya - Ságvári Endre út LIDL buszmegálló

19:26

16:06

Tatabánya - Ságvári Endre út Focipálya parkoló

19:24

16:11

Tatabánya - Mésztelep bejáró (Térmester-Gyár utca sarok)

19:19

16:19

Szár - Vértes takarékszövetkezet

19:11

16:24

Újbarok – Fő út Templomi megálló

19:06

16:30

Felcsút - Puskás Akadémia

19:00

 

 

Zsámbék - Mány - Bicske - Felcsút

 

Oda

Megállóhelyek

Vissza

15:55

Zsámbék - Foci pálya

19:35

15:58

Zsámbék - Magyar u. 53.

19:32

16:06

Mány - Posta

19:24

16:12

Bicske - Tesco parkoló

19:18

16:13

Bicske - Gyermekotthon

19:17

16:14

Bicske - Kossuth tér

19:16

16:15

Bicske - Tatai út 

19:15

16:23

Óbarok - Italbolt

19:07

16:30

Felcsút - Puskás Akadémia

19:00

 

 

kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

VLS Veszprém - Puskás Akadémia FC II  1-0
Pusztavám-Jüllich - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  2-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - Vasas Kubala Akadémia  3-5
FTC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  2-3
Puskás Akadémia FC - Kaposvári Rákóczi BFLA  2-0
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  0-2
FTC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14  2-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 (leány) - MLE-Sportolda  9-0
Paksi FC - Felcsút SE U12  5-1
Paksi FC - Felcsút SE U13  0-2