megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP
Támogatók

A felcsúti
PUSKÁS AKADÉMIA
támogatói

     

Mészáros és Mészáros Kft.

STRABAG Csoport

Mol Nyrt.

MKB Bank Nyrt.

Pharos 95 Kft.

Búzakalász 66 Felcsút Kft.

Penny Market Kft.

Duna Takarék Bank Zrt.

Puskás Akadémia Sport Hotel

Ilzer Italgyártó Zrt.

Szabadics Építőipari Zrt.

Vasútvill Kft.

Soltút Kft.

Fertődi Építő és Szolgáltató Zrt.

Széles Út Kft.

VértesAszfalt Kft.

Silker Kft.

Belfry Kft.

Alcsútdobozi Kalandpark

Alcsúti Arborétum

R-Kord Kft.

Fejér-B.Á.L. Zrt.

Swietelsky Magyarország Kft.

Magyar Sportmárka Zrt.

Békés Drén Környezetvédelmi,
Víz- és Mélyépítési Kft.

Stadler Trains Magyarország
Vasúti Szolgáltató Kft.

CBA Kereskedelmi Kft.

Mészáros Gasztro Kft.

Gánt Kő és Tőzeg Kft.

Gondos Tüzép

Marchfeldrasen R Gyepgyártó
és Forgalmazó Kft.

Hungaro Petrol Kft.

ATIS-FA Kft.

KM Építő Kft.

KE-VÍZ 21 Zrt.

Reaszfalt Kft.

M1 Szekércsárda 

Duna Aszfalt Zrt.

Takarékcsoport

V-HÍD Zrt.

Dolomit Kőbányászati Kft.

VIVIEN Víz Kft.

Agro-Felcsút Kft.

Hódút Útépítő Kft.

ZÁÉV Zrt.

Hazai Építőgép Társulás Zrt.

KOCH és S Kft.

Zemplénkő Kft.

Dömper Kft.

Penta Általános Építőipari Kft.

Vál-völgyi Kisvasút

Demján Sándor Alapítvány

dr. Vörös József, Balázs Attila,

Flier János, Flier Tamás,

Hamar Gábor, dr. Simicskó István,

Varga József, dr. Pap Géza 

 

 

     
    Duna takarék         
 
Diagnosticum Zrt.
 

 

PAFC - Kecskeméti TE

augusztus 19. | 20:00 Pancho Aréna

MECCSINFÓ nyilnyil

PAFC - Kecskeméti TE

MECCSINFÓ nyilnyil

augusztus 19. | 20:00 | Pancho Aréna

PAFC - Kecskeméti TE

augusztus 19. | 20:00 | Pancho Aréna

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

ETO Akadémia - Puskás Akadémia FC II  2–3
Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC  1–1
DAC – Puskás Akadémia U14 (Nagy Adrián-emléktorna, Léva, elődöntő)  1–6
ETO FC Győr – Puskás Akadémia (leány U17, felkészülési mérkőzés)  2–5
ETO FC Győr – Puskás Akadémia (leány U15, felkészülési mérkőzés)  0–8
Diósgyőri VTK – Puskás Akadémia U16 (II. DVTK Rakaczki-kupa)  3–2/2–2
Puskás Akadémia – FC STK 1914 Somorja U14 (Nagy Adrián-emléktorna, Léva, döntő)  10–0
Puskás Akadémia – NK Osijek U17 (felkészülési mérkőzés)  2–3
TSC – Puskás Akadémia U15 (TSC Kupa)  0–2
Puskás Akadémia U16 - Legia Warszava (Rakaczki Kupa)  1–3